Ücretsiz Firma Ekle
Enes Çiçek 
(312) 339 88-77
(312) 339 88-77
(532) 462 91-31
Çaldıran Mah. 490. Cadde No:22/A
Keçiören / Ankara

HAKKIMIZDA

  Kara Avı ve Balık Avı Malzemeleri, Outdoor ve Kamp Malzemeleri Hakkında Aradığınız Herşey Uygun Fiyatlarla...

  Yaz aylarının en çok tercih edilen sporlarından olan balık avı, insanı huzurla ve doğa ile baş başa zaman geçirerek güzel zamanlar geçirmesine olanak tanıyor. Balıkçılık özellikle orta yaş grubu erkeklerin tercihi gibi görünüyor olsa da aslında günümüzde gençlerin de çok sık ava çıktığı ve denizde vakit geçirdiğini görebiliriz.

  Özellikle sezon açıldığı zamanlarda kıyıdan veya tekne ile açılarak hem arkadaşlarınız ya da aileniz ile güzel zaman geçirerek yapabileceğiniz balık tutma aktivitesi, sizin ve çevrenizdeki herkesin o heyecanlı bekleyişi ve sonunda balığı kovaya atmanın hazzını yaşaması çok özel bir andır.
  Doğru ekipmanları kullanarak kısa sürede bir çok balık yakalayabilir ve eve kova dolusu balıkla dönebilirsiniz. Bunun için uzman olmaya ya da yıllarca balık tutmuş olmaya gerek bile yok. Web sitemizde ihtiyacınız olan tüm malzemeleri uygun fiyatlar ile bulabilirsiniz. Sizler için en faydalı ürünleri bir araya toparladık ve satışa sunduk.

  Her denizin her kıyının ve her iklimin birbirinden farklı balıkları vardır. Bu senenin en çok rağbet gören avlarından birisi de lüfer avı diyebiliriz. Lüfer hem çok lezzetli hem de çok etli bir balıktır ancak yakalaması zordur. Bizler de bunun için burada sizinleyiz. Gerek olta fiyatları gerekse diğer av ekipmanları için kategorileştirdiğimiz avgross.com sitemizde aradığınız tüm ürünleri rahatlıkla bulabilirsiniz. En kısa sürede sipariş teslimi yaparak sizlere en kaliteli ve güvenli hizmeti vermek bizim görevimiz, balıkları sepete doldurup eve dönmek sizin.

  Avgross.com ailesi olarak av tutkunlarının tüm ihtiyaçlarını bir arada topladığımız web sitemizden dilediğiniz ürünü alabilir çağrı merkezimizden bizlere ulaşıp sormak istediğiniz tüm soruları bizlere rahatlıkla sorabilirsiniz. Uygun ödeme koşulları ve güvenilir hizmet ile sizlerleyiz.